Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem ismer valaki olyan "valami...

Nem ismer valaki olyan "valamit", én videokamerának mondanám, mert hát csak az, hogy mindenféle "vezeték" nélküli, csak egy pár napra (1-2) kéne egy falra tehető felvevő készülék, ami már elnézést, de elemmel is működik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy totálisan irreális a kérdésem, de nagyon kéne a válasz, bár igazából én holnap (kedden) fogok egy szakembert kérdezni, remélem-remélem pozitív választ kaphatok Tőle, tehát nem ismer valaki olyan "valamit", én videokamerának mondanám, mert hát csak az, hogy mindenféle "vezeték" nélküli, mert nekem semmi komoly sem kell, csak egy pár napra (1-2) egy falra tehető felvevő készülék, ami már elnézést, de elemmel is működik?

2013. febr. 18. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Attól, hogy kétszer is beírtad ugyanazt, még nem lett érthetőbb, mit is akarsz. Ha szakembert kérdezel, akkor tőlünk mit? Számomra nem világos. Elemmel működő kamerát nem nagyon tudok, legfeljebb aksisat, de ez okvetetlenkedésnek tűnhet (pedig nem az.)

1-2 napra szeretnél valami kamerát, ami képet rögzít, s nem kell hozzá tápkábel? Adatkábel? Egyik sem?

Mi csináljon a kamera, s te mit vársz az eszköztől?

A kamera mit fog látni, illetve annak a képét ki fogja látni, illetve rögzítve lesz a felvétel?

2013. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a fejkamerák között néznék szét a helyedben. A vezetéknélküli kritériumot kielégítik, egyedül a felvételi idő lehet bajos akkumulátor szempontból - illetve tárhely szempontjából, ha a kamerát nem lehet úgy beállítani, hogy érzékelje a mozgást és csak azt rögzítse.

Esetleg a vadfigyelő kamerák is szóba jöhetnek.

2013. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed elég zavaros.


Ha a saját házad faláról van szó, akkor wifi kamerát javaslok, külső akkuval.

Bent a gépeddel és egy routerrel feldolgozod a jelet tetszés szerint.

[link]

Ha nem számítógéppel rögzíted hanem pl VHS rendszerrel, akkor analóg vezetéknélküli jöhet szóba, ez is akkuval.

[link]


Ha idegen helyen történne a rögzítés, ez a legolcsóbb:

[link]

Ez is csak plusz akku csatlakoztatássa, a sajátja max 2 órát bír.


Az elemmel üzemelés felejtős. csak akku, abból is egy nagyobb kapacitás kell 2 napra.

Legalább ilyen:

[link]

2013. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van egy használatlan telefonod töltsd le rá az IP Webcamot.
2021. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!