Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik az az elektronikus...

ULTRAGOKU4 kérdése:

Melyik az az elektronikus eszköz amelyet rá lehet csatlakoztatni a gépre és onnan ki tudja vetíteni a TV-re pl ha filmet akarok nézni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítsd a kérdést, légyszí'!

Mit értesz az alatt, hogy:

- kivetíteni

- rácsatlakozni gépre

?

2013. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát olyan mint pl. én az usb re gondoltam esetleg hogy az-e vagy nem a kivetíteni meg az hogy az usb (ha az kell hozzá) rácsatlakoztatni a tv-re és pl. amikor megnyitod pl a youtube-on a filmet vagy zenét azt kiadja a tv-re tehát mintha ilyen nagy képernyőjű számítógéped lenne de én természetesen laptopra gondoltam mert nekem az van
2013. febr. 20. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy kell eszköz , de nem irtad meg hogy milyen csatlakozokkal van ellátva a TV-d. Mert pl ha van rajta

1: VGA, akkor azt simán összekötöd a laptoppal, és máris ott a laptop képernyöje a TV-de (én igy szoktam Netezni) . Hangot pedig RCA-kábellel jutattod a TV-re , és már meg is vagy.


2. ha HDMI csati van a tv-den, akkor még egyszerübb a dolog, azon van hang is kép is, a lehetö legjobb minöségben. Összecsatt és kész.


3. ha régi tipusu TV-d van , SCART csatlakozóval, akkor kell az aktiv eszköz, amiröl irtál, de az elég drága...

2013. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!