Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek zene szerkesztés...

Szerintetek zene szerkesztés (gitár, zongora ilyenek) megvalósítható IPaden?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket ajánljátok? Vagy mac bookok? Jelenleg Vaio laptopom van. Az egyáltalán kompatibilis pl Beats fülessel? Milyen a hangkártyája?

2013. febr. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
iPad-re elég sok profi zenei alkalmazás van, létezik iPad-re épített szinti és effekt is.
2013. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerinted az IPad 1esem megfelelő vagy inkább vegyek egy 3ast?
2013. febr. 20. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyire nem vagyok otthon a témában, én Macbook Pro-t használok. De általában az újabb cuccok többet tudnak.


Ezt olvastad?

[link]

2013. febr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Azonosito321 válasza:
GarageBand: Apple alkalmazás, nekem megvan, elégedett vok vele vannak benne Pengetős, Vonós, Ütős, Billentyűs hangeszerek, de ezekből is nagyon sok féle. Szerintem megéri!!! Ja 5 euro németben, ott nem tom mennyi. Csácsá
2013. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!