Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3-napos cseregarancia van a...

3-napos cseregarancia van a Tabletemre, tegnap vettem, szerintetek kicserélik?

Figyelt kérdés
Van egy fekete pötty a kijelzőjén amit sehogyan sem tudok eltüntetni, levettem róla a fóliákat is. Valamint állanóan ujraindú-kikapcsol. Media Markt! Dps Dream 9-ről van szó, 30.000.- volt!
2013. febr. 22. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és nem kérek véleményt a gépről, tudom, hogy nem felsőkategóra, de nekem filmezésre kell! Szép nagy 9 colos kijelző, gyönyörűen viszi a Hd filmeket, 720p-be :)

Szerintetek kicserélik vagy nem? :)

2013. febr. 22. 12:10
 2/6 anonim ***** válasza:
ki kell cseréljék az ujraindulás miatt
2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki kell hogy cseréljék, csak ne hagyd magad lerázni. Ha elsőre kifogásokat keresnek, akkor erélyesnek kell lenni.

Az sem baj, ha a nyakadba akasztasz egy diktafont. ;)

2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ki kell! De a pixelhiba sem utolsó, zavaró tud lenni, hába pici! Nem fogom magam hagyni! Köszi a válaszokat!
2013. febr. 22. 12:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicserélték! :)
2013. febr. 22. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A privi kérdésre:

[link]

2017. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!