Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék, egy egyszerű...

Hogyan tudnék, egy egyszerű lehallgató készüléket csinálni. Itthoni dolgokból (például:telefon)?

Figyelt kérdés

Egy filmben láttam,hogy a főhős összerakott egyet.Lehet,hogy nem lehet csak filmes eszköz,de ha lehet vagy tudtok egy oldalt akkor osszátok meg velem,légyszíves.

Pusztán a kíváncsiság hajt,nem akarom önös érdekekre felhasználni.


2009. szept. 9. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban a régi vezetékes telefon mikrofonjából és hangszórójából csináltam ilyet.Összekötöttem vezetékkel a kettőt és közé raktam egy lapos elmet. Ezzel kész is volt.
2009. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi.Tudom, h nem szép belekérdezni más kérdésébe, de ez a telefonos dolog érdekelne.Hogy kell ezt csinálni?Hova a laposelem, hogy kell összerakni stb?
2010. júl. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te a Taken című filmet láttad,az csak mentette a beszélgetést.Lehallgató készüléket nem tudsz otthon csinálni.
2011. febr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!