Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy töröljem az egész gép...

Hogy töröljem az egész gép adatait?

Figyelt kérdés
Szoiasztok hogy törőljem le az egész gépemről ami csak van adat? Mer van rajta egy csomó cucc ami k***a sok hejet foglal de igazából rajta sincs de jelzi a c meghajtón és szeretném tudni hogy tudom megtisztítani a gépet úgy HOGY MINDEN ADAT TÖRLŐDJÖN DE ÚRJA TUDJAM RAKNI. A választ előre is köszönöm gyorsan adjatok választ lécci nagyon kéne .

2013. febr. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az, hogy rajta van de rajta sincs?
2013. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy hogy még akkor voltak rajta mikor elromlott és útánna csak újra lett rakva és most igazából nincs rá felrakva de még foglalja a hejet a gépen
2013. febr. 24. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
amit a c meghajtón jelez,az maga a Windows,mert azt is kell valahova tenni....
2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy rejtett mappák ?
2013. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hova telepítettem a windowst.... ja XP-m van nem 7 a program filesbe gondoltam egyébként ha ez mond valamit kb még valami super mariot se lehet rajta indítani
2013. febr. 24. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Formázd le az összes merevlemezt, szervezd újra a partíciókat és rakd fel újra az operációs rendszert.
2013. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi ez télleg sokat segít még 1x köszi :)
2013. febr. 24. 11:09
 8/8 temesiv válasza:
Az oprendszerek törlési sőt a formázási müvelete alapból nem képes véglegesen törölni a filéket,mindaddig fisszaállíthatók míg felülírásra nem kerül az adott file.Ha felülírásra került akkor már nem állítható vissza.Erre a célra van külön segédprogram ami véglegesen töröl filéket vagy akár teljes winyót.Keress ien progit a neten lessz találat biztos max nem magyar.Itt neked egy megoldás: [link] (azt írja free,de nem próbáltam)lehet van magyar is de nem találtam.Megjegyzés óvatosan az ien progikkal nehogy oprendszer újratelepítés legyen a vége!!
2013. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!