Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelent a digitális tv adás?

Mit jelent a digitális tv adás?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekel, hogy minden szolgáltató által sugárzott digitális csatorna megállítható, visszatekerhető? Vagy csak a minősége jobb az adásnak? Megéri érte többet fizetni?
2009. szept. 11. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen digitális adásra gondolsz? Földfelszínire, vagy műholdasra, vagy kábelesre. A visszatekerésre csak egyes internetes TV-knél van lehetőség.

Elvileg a digitális adások jobb minőségűek az analógnál, de a kábeles és műholdas szolgáltatók a minőség rovására növelik a csatornaszámot, és néha ramatyabb kép van mint az analógon.

2009. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a UPC-nél vagyok, a képminőség olyan mint régen, de nincsenek zavaró hibák benne, mint régen, ha kábel hiba volt. Itt vagy van kép, vagy nincs, bár volt már amikor kikockásodott. Vannak HD csatornák is, persze plusz díjért. Set top boxot adnak, és azok közül lehet választani olyant, amivel fel lehet venni az adást, vagy megállítani, stb... Az alap csomagban nem olyan set top box van ami felvevős, azt hiszem az enyém Gold csomag. Van 132 csatorna, de én pl. max. 6-ot nézek, azt is ritkán.
2009. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Magyar2 válasza:

Kedves Kérdező!


A digitális TV-nek nem a reklámokban foglalt jellemzői a lényege, hanem az, hogy virtuális reklámokat lehet vele létrehozuni.

Hogy mi a virtuális reklám, arra választ kaphatsz ezen az oldalin is.

Minden esetre nem ajánlom a digitális tv beszerzését, ha jót akarsz magadnak és nem szeretnél optimális, kizárólagos, zombi fogyasztóvá válni!

2011. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!