Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni igazábol...

Szeretnék venni igazábol hobby fotózashoz tükörreflexes fenykepezőgepet. Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés

Canon eos 100d vagy 1100d


Van egy kisbabám rola szeretnek szep kepeket csinalni illetve babafotózast is vallalnek majd vele.

Erre a celra ez megfelelne?


Vagy irnatok nekem parat amik 100.000ft-alatt vannak?



2013. márc. 6. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van dSLR százezer alatt. Arra pedig azért készülj fel, hogy ez nem így működik. A fotográfia egy szakma, amit az emberek évekig tanulnak, rengeteg pénzt(értsd 1-5M Ft), időt és munkát ölnek bele azért, hogy elég jók legyenek. Attól, hogy veszel egy alsó kategóriás belépő tükrös gépet még nem leszel fotós, és nem fogsz tudni jó képeket készíteni. A babafotózás pedig már önmagában is fotóst próbáló műfaj. Amúgy számlaképes vagy, hogy máris babafotózást vállalnál?
2013. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajat gyerekemet szeretnem fotózni rola szeretnek babafotókat csinalni illetve a keresztlanyomról.

Neten nezegetem miféle kepeket lehetne kesziteni azert szeretnek olyan fenykepezogepet.

Nem szakmanak akarom,hanem hobby celra magamnak

Azert is kerdeztem hogy arra ezek jok-e

2013. márc. 6. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:

"illetve babafotózast is vallalnek majd vele. "

Ez nekem eléggé üzletszerűnek hangzik, de oké. :)

Milyen képeket szeretnél készíteni, linkelnél párat?

2013. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igy rokonokat szeretnék fotózni es a barátnőm babáját.

Nagyon érdekel a fotózás már gyerekkorom óta azért szeretnék jó fényképezőt venni.


ilyesmi képeket szeretnék csinálni (persze csak ha sikerülne)


[link]

2013. márc. 6. 10:46
 5/12 A kérdező kommentje:
2013. márc. 6. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Félreérthetően fogalmaztál, egyébként konkrétan ezt a fotót nem nagy dolog elkészíteni, azt hittem komolyabb elképzeléseid vannak. :)


A négyszámjegyű széria egyébként a legalapabb a Canon dSLR-eknél, ezért is olcsó viszonylag.

2013. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második és a harmadik már keményebb dió lesz. :)
2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha ilyesmi fotokat szeretnek csinalni melyik fenykepezot ajanljatok?

Semmi komoly fotot nem akarok :-)

Akkor rosszul tettem fel a kerdest bocs :-)

2013. márc. 6. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem annyira a váz a lényeg, arra amire használod simán elég lehet az 1100D de akár az 1000D is csak szerintem utóbbit már nem kapsz, csak legfeljebb használtan. Az objektív ami számít, de ennek meg utána kellene olvasnod, hogy tudd, hogy pontosan mi kell ahhoz, amit fényképezni szeretnél. Van egy halom kezdőknek szóló szakcikk a neten, sokkal könnyebb lesz utána választanod, ha már tudod, hogy mi mitől lesz olyan. :)
2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nikon d3100
2013. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!