Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tablet és az...

Mi a különbség a tablet és az iPad között?

Figyelt kérdés

#tablet-ipad
2013. márc. 10. 10:25
1 2
 1/16 Osynho ***** válasza:
79%
Minden iPad tablet, de nem minden tablet iPad. :)
2013. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi a különbség az autó, és egy BMW között?
2013. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A márka.
2013. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 abacus66666 válasza:
az ára.
2013. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso irta, minden IPad tablet, de nem minden tablet IPad....


Amugy a legnagyobb kulonbseg az IPad es a tobbi tablet kozott, az a rendszer. Mig az IPad IOs rendszerrel mukodik a tobbi androidos, elvileg lesz majd linuxos is, de ezt csak rebesgetik... Legnagyobb kulonbseg a mindosegeben rejlik, sajnos ezaltal az araban.

En nm vagyok elfogulatlan, mert nekem IPadem van. A masodikat fogyasztom. Volt egy 1- es IPadem, amit hasznaltan vettem, de kinottem, igy vettem egy 4. Generacios retina IPadet, ami a 3 astol leginkabb erossegben kulonbozik. Az 1-esebmmel ellentetben van mobil net is hozza es kamera. Nagyon szeretem minkettot, az egyest a parom hasznalja. Kihasznalaom, nekem nem kell szupi mobil, azon csak telefonalok, havi max 1-2 smst irok amikor muszaj, en az IPadet hasznalom mindenre.

Szerintem nagyon jo dolog, de van olyan ember. Akinek teljesen felesleges erre ennyi penzt kiadni, mert nem fogja kihasznalni, de androidosat nem vennek, probaltam, nagyon nem tudom megszokn a rendszeret, nem atlathato nekem, raadasul nekem az a tapasztalatom, hogy rengeteg a hiba, amiben senki nem tud segiteni, nem tudja megoldani, mig az IPad eseten fogom magam, es bemegyek akarmelyik apple viszonteladohoz (Starking IStyle XMS.) es segitenek, persze ha nagyon hulye vagyok, akkor van support dij, de mefs van aki meg tudja mondani mi a gikszer...egy sima tanacsra, meg 2 koppintasra eddig sosem huztak le sehol..

Erdemes bemenni kiprobalni ezeket az eszkozoket mindenkinek maganak el eldonteni, hogy mire van szuksege, ez azert nem annyira oylan mint egy telefon regen, hogy ez tetszik ez meg nem....

2013. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ülj be egy BMW-be, után ülj át egy Ladába. Kb akkor a különbség. Mondhat bárki bármit, akinek volt iPad valamelyik verziója, az nem vesz többé droidos szarokat.
2013. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem akarok butaságot írni, de az én tapasztalatom szerint, a Ipad-re több dolgot lehet letölteni. Nekem Ipad méretű tabletem van. Az egyik ismerősömnek az Ipadján volt egy nagyon jó játék a playáruházból és azt például Tabletre nem lehet letölteni csak Ipadra. És számos ilyen alkalmazás van még. A minősége is teljesen más ami azt is jelenti, hogy az Ipad jóval drágább, de a felbontása is eltér. Ja és azt mondják, hogy az Ipad kevésbé karcolódik, de én ebben nem teljesen hiszek.
2013. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsonak

Mivel uveg, es nem plexi a kepernyo, raadasul van rajta egy bevonat, de az csak egy ideig vedi... Nincs osszehasonlitasi alapom...

2013. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 rajen77 válasza:
Fogtatok a kezetekben már egy Sony androidos tabletet? Elvakult mesüge banda... Nem a 20e forintossal hasonlítgass egy iPad-et!
2013. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen fogtam....

5 os vagyok

2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!