Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma már mindent el lehet sózni...

Ma már mindent el lehet sózni "okos" jelző szóval?

Figyelt kérdés

Okostelefon, ezt értem, nekem is az van, elterjedt, kb mindenki tudja mi az.

Okos TV na az mi? Átkapcsol másik csatornára, ha reklám következik?

Okos hűtő? Mitől? Kiírja ha elfogyott a tej vagy mi?

Ma már mindent el lehet adni amin rajta van a "SMART" jelző?



2013. márc. 11. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Bárgyú birkáknak lehet...
2013. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem. az okos tv-n gondolom tisztább a kép, a hang és nagyobb a kijelzője, több a szín és sok az opció, pl. halláskárosultaknak is megfelel és sokféle teletext meg minden izébizé van rajta ami néha tök felesleges.


okos hűtőről még nem hallottam.


egyébként jobban el tudnak adni valamit ha beharangozzák okosnak. :)

2013. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az okos tv(smart) az amit rá tudsz kötni internetre és alkalmazásokat tudsz rá telepiteni,hasonlóan a telefonokhoz.
2013. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Smart azért, mert programozható, vagy van sok olyan szoftveres funkciója, ami más termékekbe nem nagyon elérhető.

Egy-két dolognak még van is értelme, de ez az "okos" marketing szöveg tényleg elég gáz.

2013. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!