Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon D50-re LCD védő Budapesten?

Nikon D50-re LCD védő Budapesten?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy szeretnék védőt az LCD-re, de nem fóliát. Nem akarok bíbelődni a ragasztással. Telefonhoz is vettem régebben de képtelenség volt szépen rátenni, valahol mindig volt egy kis buborék, amit nem lehetett kipréselni.


Hol lehetne kapni műanyag takarót, vagy védő üveget? Neten keresgéltem, de D50-re nem találtam.



#Nikon #LCD védő
2013. márc. 15. 13:01
 1/2 gergoap ***** válasza:
Nem is nagyon fogsz rá kapni szerintem, régi gép sajnos. Valami hasonlót nézzél, más típusé lehet, hogy passzol elég jól.
2013. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem régi gép. :) Egyébként kereste mert kb. az összes többire találtam neten is de nem egyezik a méret. :(
2013. márc. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!