Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert nem nyomtat a Canon...

Miert nem nyomtat a Canon PIXMA MP150 nyomtatom?

Figyelt kérdés
Miert nem nyomtat a Canon PIXMA MP150 nyomtatom , eddig nyomtattam vele es minden rendben volt , most toltettem fel a fekete tintapatront es nem megy ( en nem ertek hozzaja ) villog a B es C betu is es abba az ablakba valami ilyesmit ir hogy : e 2 2 . Koszonom elore is a valszokat !

#nyomtató #Canon #Pixma #mp150 #fekete tintapatron #nem mukodik a nyomtatom
2013. márc. 15. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Új patront kell bele venni. Én is így jártam vele.
2013. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Patron hibája van, cserés a patron. Szívás.
2013. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mind a 2-bol ujat kell venni ? am. csak a fekete van feltoltve a szines nem , nem lehet h ez a baj?
2013. márc. 17. 10:42
 4/6 A kérdező kommentje:
es amikor akarok nyomtatni akkorazt hogy eror510 , es hogy kapcsoljam ki a nyomtatot es kapcsoljamvisszade nem hasznal semmit... segitseg!!:O :D
2013. márc. 18. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Hibakódot ír akkor azon ki/be kapcsolás nem segít.

Próbáld meg úgy hogy csak egy patront teszel bele, úgy sem fog nyomtatni, de kiderül melyikre jelez hibát. Ha csak egy patron van van benne és akkor is hibát jelez akkor az a rosz patron. Ha mindkettőnél, lehet hogy mind rossz.

Hány oldalt nyomtattál már vele. Mert van egy max oldalszám (kb 10.000) amit ha elérsz akkor annyi, kuka a nyomtató. :/

2013. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom na valaszod , most nem tudommi lett de mar csk a C betunel vilog a B nel nem es annal a haromszognel amiben van valami vilam ot fojamatosan vilagit , es azon a kijelzon most mar ez van : e 1 4 . kerlek segitsetek ha tudtok!
2013. márc. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!