Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a neve a képen látható...

Mi a neve a képen látható vetítős gömbnek?

Figyelt kérdés

Tudtommal egy vetítőgép volt benne, köztereken, művházakban, múzeumokban vetített reklám anyagokat.Aki tud ilyet eladót, akár hiányosat is az kérem jelezze.

Köszönöm.

[link]


2013. márc. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, de jó volt látna a képet. Egyből beugrott, hogy élőben is láttam ilyeneket. :))


Csak ezt találtam, de részleteket nem írnak.

[link]


Ha komolyan gondolod a témát, akkor esetleg a BKV metró üzemigazgatóságon érdeklődhetsz, hátha a régi öregek közül emlékszik valaki, kitől vették.

2013. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Sajnos a BKV-n már túl vagyok, csakúgy mint a Mahír, a Posta és egyéb szervezeteken.De minden infót megköszönök, nagy segítség lenne, ha találnék egy ilyet!
2013. márc. 20. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel elég nagy jószágok voltak, van egy olyan gyanúm, hogy selejtezés után ki lett szedve belőlük a vetítő, meg ami használható, a nagy műanyag buci meg szerintem be lett zúzva egy szeméttelepen.

Ha kisebb lett volna, talán még létezhetne régi lomok között, de egy ekkora masinának szerintem csak a belsejét hordták el a (BKV?) dolgozók, mikor elbontották őket.

Nem akarok pesszimista lenni, lehet, hogy létezik még legalább egy üres búra, de nem lesz könnyű találni egy ilyet. :(

2013. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért én nagyon bizakodó vagyok, építek egy kis retro parkot és oda kellene nekem.

Köszönöm a választ!

2013. márc. 21. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!