Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudok még valamit kezdeni ezzel?

Tudok még valamit kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy 2gigás micro sd kártyám. Benne volt egy telóba, amit nem használtam már egy ideje, és minden kép meg minden más eltünt róla, csak egy fájlt lát d e azt sem nyitja meg. A meghajtóknál azt írja h 300 mb szabad hely van rajta, ezért nem értem, hogy mi van. Tudok ezzel még valamit kezdeni? Mert a nyaralásról voltak fent rajta képek, amit nem mentettem le:S
2013. márc. 22. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Elvittem, hogy egy szöveget kinyomtassak egy nyomtatósnál.


G:\aaaaaaa\HEAVY_GUNNER_3D_v1.2.3_Free_Shopping.apk = ZIP = classes.dex - módosult Android/Adware.Kuguo.B alkalmazás



G:\RECYCLER\26c4f883.exe - módosult Win32/Injector.QGX trójai


ezeket találta rajta a nod32. Van esély rá h nem vesztettem el az adatokat?

2013. márc. 22. 12:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy profi kezébe kerül, akkor még van rá esély, hogy vissza tudja szerezni az adatokat. Ez az esély folyamatosan csökken a próbálkozásaiddal.
2013. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak egy vírus irtást futtattam le eddig
2013. márc. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!