Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire hivatkozzak, hogy ne...

Mire hivatkozzak, hogy ne fizettessék ki a havidíjat?

Figyelt kérdés
A telenornál kötöttem egy internet előfizetést, hipernet 42-őt. A router, amit adtak, nem képes ekkora adatátvitelre, konkrétan sz.rt sem ér a netem. Jeleztem feléjük a problémát és azt mondták, 30 nap az ügyem elbírálási ideje. Amíg ez tart, miért fizessek több, mint 8000-et ha nem a szerződésben foglalt sebességgel működik a netem?

2013. márc. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ez Magyarország és itt soha nem a kis embereknek van igazuk. :(
2013. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Downlink DC-HSPA+ Dual carrier 42Mbit/s; Uplink 5.76Mbit/s

úgyhogy képes kiszolgálni a netedet.

2013. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ilyen routert adtak, hanem huawei b970b-t.
2013. márc. 23. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor jól benézték.
2013. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bombázd őket folyamatosan,ne várj 30napot nyugiban!!
2013. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szerződésedben nincs meghatározva az hogy a telenor mekkora sebességgel garantálja a netet! iletve van 5 napos kiprobálási lehetőség ami 990ft ez azt jelenti ha nem vagy megelégedve a nettel visszaviheted minden kötelezettség nélkül, ha nem viszed vissza akkor elindul a hűség.
2013. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nadetényleg ***** válasza:

Kérj majd jóváírást arra az időre, ameddig nem cserélik ki a routeredet.

Tehetsz majd feljelentést az NMHH-nál, ha nem a javadra döntenek.

2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ennek az előfizetésnek lassan lejár a hűségideje, kompenzáltassam velük a majd 2 évet? :)
2013. márc. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!