Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyikel járok jobban az...

Melyikel járok jobban az EMASZNAl, Előrefizetős mérővel vagy ha bediktalom telefonon keresztül a fogyazstásomat?

Figyelt kérdés

Melyikel járok jobban az EMASZNAl, Előrefizetős mérővel vagy ha bediktalom telefonon keresztül a fogyazstásomat ?


Mert van egy imserösöm aki azt álitja hogy 5000ft feltölti az elöfizetésmérőt és 1,5 hónapig elég neki ! és meg bediktalom telefonon keresztül de akkor is átlagban most 18-19 ezer ft számlát kapok ! ez hogy lehetséges? ugyan annyi fogyasztás melelt kevesebbet fizetni? azt állitoa a srác h kevesbé terhelik meg mintha rendesen fizetném...eböl mi igaz?


Hozáértök válaszát várom és segitségét hogy mi a legjobb ut?



2013. márc. 24. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy hogyan és mikor fizetsz, a végén ugyanannyit fogsz fizetni.
2013. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is feltettem kb. egy hónapja hasonló kérdést...igazán tapasztalatból jövő választ nem kaptam.

Valószínű,hogy "urban legend".

Bár nekem is vannak ismerőseim,akik bizton állítják, hogy mióta feltöltőkártyás mérőjük van,ugyanolyan életvitel mellett 10~15 %-kal kevesebb a havikwh fogyastásuk,mint a hagyományos mérővel volt.

2013. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!