Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl a gépről?

KrnFx kérdése:

Mi a véleményetek erröl a gépről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy gépem és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ennyit tudok róla:


Alaplap: Fujitsu Siemens D1831


Proci: Intel P4 2.80GHz sht 478 SC6PG 2.80 GHz/512/533 Northwood


Videókártya: AGP Radeon HD 3850


Arra is kíváncsi lennék hogy bírná e ezeket a játékokat: NFS Carbon,NFS MW,GTA San Andreas, Call of Duty 2, GTA 4,Dirt 3


A válaszokat köszönöm!



2013. márc. 26. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem éppen egy mai gép, talán még a 2008-as játékok eldöcögnek rajta, de annál tovább felesleges próbálkoznod.

Ramot nem írtad mennyi, ha van benne legalább 2 gb, akkor az még jó valamire.

GTA 4 -et megse próbáld mert maximum alacsony grafikán menne csiga lassan töltenének be a textúrák, akadna, élvezhetetlen lenne, ne is próbáld meg azt felesleges.

Carbon elfutna rajta, de a vége felé már szaggatna mert nem bírná azt a gyors grafikai teljesítményt nyújtani ami a végén tapasztalható. Most Wanted, röhögve menne rajta, san andreas is röhögve menne. Call of Duty 2 is elmenne rajta, Dirt 3 at nem ismerem nem tudom megmondani.

És ezt most nem úgy mondom hogy megnéztem a játékok rendszerkövetelményté, tapasztalatból mondtam ezeket, mert hasonló ilyen gépen játszottam már ezekkel, és pontosan tudom mivel járnak ezek.

2013. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. a Ram 2gb DDR
2013. márc. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!