Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe, ha...

Nektek mi jut eszetekbe, ha azt halljátok, "FOTÓZÁS"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy milyen téma jut eszetekbe rögtön, vagy milyen fotó, stb..

egy cikkhez kellene, köszönöm a válaszokat! :)


2013. márc. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább a modell szakmában használják, hogy pl. "Fotózásom lesz." De van természetfotózás, makrofotózás, állatfotózás, bulifotózás, esküvői fotózás és még 685 féle típus. Szerintem ez inkább egy gyűjtőkifejezés.:)
2013. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy fekete-fehér szociofotó.
2013. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szèp modellek pózolnak a kamerába! :-)
2013. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hagyományos analóg filmes fényképezés (igaz én már nem vagyok fiatal :b ) , ahol még megválogattad mit és hogyan fényképezel le (egy tekercs film 24 képkocka, és nem volt olcsó), és napok múlva a sötétkamrában derült ki az eredmény.


Ma már a digitális kamerákkal telefonnal 'lősz' egy képet, ha nem tetszik, töröld, és ismétlés.

2013. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fotózás >> amatőr fényképezés
2013. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fényből maradandót alkotni, hivatás, szerelem. :)
2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!