Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tölthető elem a jobb?

Melyik tölthető elem a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni ujratölthető AAA ceruzaelemeket, és nem tudom, hogy a szememnek higgyek, vagy a reklámoknak. Két kategóriát véltem felfedezni:

1. olcsó, nem reklámozott noname de 2000 mAh

2. drágább, reklámozott (d...cell, E...gizer) 850 mAh

mindkettőhöz az van írva hogy 1000x ujratölthető, meg sokáig bírja blablabla... vajon a márkás de csak 850 mAh tényleg jobb (pl. tovább bírja) mint az olcsó 2000 mAh-ás? Vagy inkább higgyek a számoknak?



2013. ápr. 4. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Magadnak kell eldönteni! Nem mindig a legdrágább a jobb! Szerencse is kell hozzá!

Én már vettem "nagynevű" cég termékét(jó drágán), egy hónap után kuka!

De pl. a fényképezőgépemben "NoName"(450 Ft/db.) akksik vannak és több mint egy éve szolgálnak.

2013. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Volt egy ilyen érzésem. Remélem szerencsém lesz :)
2013. ápr. 4. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

A noname hazudik, AAA méretben nincs 2000 mAh.

Az Energizer akkuk pedig nem túl jók. Elemben ott vannak a csúcson, de akkuban nem igazán.

Eneloop, ha jót akarsz.

2013. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom 3-ashoz: csakis Sanyo Eneloop. Nem hiszem el, hogy milyen ritkán kell a tölteni a fényképező aksiját. Egyesíti az elemek és akkumulátorok előnyeit.
2013. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt :)
2013. ápr. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!