Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek a sims 3-ban az...

Szerintetek a sims 3-ban az évszakok vagy a házi kedvencek a jobb kiegészítő?

Figyelt kérdés
Csak azért mert mindkettő tetszik, de csak egyet választhatok :/

2013. ápr. 5. 14:21
 1/8 anonim válasza:
húúú én mindkettőt imádom én se tudnék választani. az évszakok naon jó mer lehet benne focipálya korcsolyázni is lehet a házi kedvencekbe meg nagyon cukik az állatok és végre nem csak simekkel lehet játszani.TÖLTSD LE szerintem az ingyen van
2013. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nehéz döntés :S nekem is mindkettő megvan, nem tudtam választani. a letöltéshez még annyit hozzátennék, hogyha eredetiben van meg az alap, akkor én úgy hallottam nem megy vele letöltött kiegáészítő. Gondolom megvenni akarod, ha vársz egy kicsit, bejön majd vmi akció
2013. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is megvan mindkettő de nekem az évszakok jobban tetszik.
2013. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket. Úgy döntöttem az évszakokat veszem meg, mert videókban az tetszett jobban, tehát szerintem több új dolog van benne, mert pl. az állatosban csak állatod lehet, az évszakokban, meg vannak évszakok, esik a hó,ősszel haloween, tavasszal kivirágoznak a fák, fesztiválaok... közi a válaszokat :))
2013. ápr. 8. 15:36
 5/8 anonim válasza:
Az Egyetem megvan? Mert én azt kérném. (én letöltöttem mind csak most nem műkszik de tudok játszani apukám laptopján) :)
2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,az egyetem nincs, csak z évszakok, álomállások, szabadtéri kalandos cuccok, leszáll az éj és a nemzedékek :))
2013. ápr. 8. 18:24
 7/8 anonim válasza:
Jól tetted hogy az évszakok mellett döntöttél, sok minden van benne, és szerintem jó! :D
2013. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amúgy igen szerintem az állatos jobb talán 1 fokkal :) de az egyetemi évek az nagyon jó vedd meg!
2013. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!