Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic KX-TG7200 tipusu...

Panasonic KX-TG7200 tipusu zsinór nélküli telefonhoz hol lehet Ni-MH akkumulátort venni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöttem a kezelési leírását. Kutya közönséges AAA NiMH akkunak tűnik. Olcsót bárhol vehetsz, ha kis önkisülésű, hosszú élettartamút szeretnél, akkor Eneloop.

Vásárlás bármelyik nagyobb elektronikai áruházban, a Mediamarkttól az Extreme Digitalig.

Ha ragaszkodsz a Panasonic gyártmányú cellákhoz, keresd fel a Kapacitás Kft.-t, de semmivel sem lesz jobb, mint az Eneloop.


Még egy apróság: a kézibeszélő tárolóhelye nem a báziskészüléken van. Akkor kell feltenni töltésre, ha már jelzi hogy lemerült. Ez 3-4 nap, addig le lehet tenni szépen mellé, nem bele. Az állandó rátöltögetéssel a legjobb akkut is 1 év alatt félnapos készenléti idejűre tönkre lehet tenni.

2013. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot.A telefon töltésével kapcsolatban is valószinüleg igazad van,de én sajnos az útmutatóra hallgattam, azt írja,hogy a bázisállomáson hagyható,mert az nincs káros hatással az akkumulátorokra.Rosszul tettem,köszi
2013. ápr. 7. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat is ezt igazolja, már bő tíz éve nyüstölök egy több készibeszélős Panasonic DECT rendszerű zsinórnélküli telefont, nem rég került beléjük a harmadik akkupakk (a gyárit is beleértve, szóval a második csereakku került bele, természetesen Eneloop)
2013. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!