Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 64 bites rendszerre 32bites...

Rawena kérdése:

64 bites rendszerre 32bites program?

Figyelt kérdés

Win 7 alá létezik olyan program, ami áthidalja azt a problémát, hogy 64 bites rendszeren tudjak futtatni 32 bites programot?

Régebbi verziókban van nekem 2 nyelvi oktató cd-m is, meg egy 6 nyelvű szótáram, amit még az XP-korszakban vettünk. Azóta lett egy laptopom, amin a win7 64 bites változata van, amit a géppel együtt vettem. Szeretném használni őket, de (természetesen) nem futnak. létezik olyan program amivel ezt meg tudom oldani?


azt tudom, hogy a gépre telepíthetek win XP-t, de ha lehet, anélkül akarom megoldani, vagy lehet olyta, hogy egy külön külső merevlemezre telepítsek win XP-t? Ahhoz kevesellem a gépem tárolóhelyét hogy 2 oprencert is tegyek rá.


2013. ápr. 7. 12:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha kompatibilis módban futtatod akkor mennie kell.(Start, kiválasztod a programot, jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás.)
2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mér nem működik? Nem tudod úgy hogy az x86 könyvtárba telepíted ? Oda kéne tennie a 32bites programokat.

Nekem szinte csak 32 es programjaim vannak és ezer évesek is futnak.

2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam kontabilis módban futtatni, de abban sem indult el.Lefuttattam a kérdéseket, meg beállítottam az xp-t stb, de semmi sem történt.

Amikor beteszem a cd-t az ikonokat se mutatja, csak a megszokott jelet, amikor nem ismeri fel. Beugrik, hogy mit akarok tenni (futtatni, vagy megnyitni) de utána azonnal dobja ki, hogy kontabilitási hiba van, és kérdezzek a gyártótól, meg nézzem meg, fut-e 64bites rendszeres, stb.... az egész tartalom kínai neki. csak a tartalomba levő jegyzeteket nyitja meg, de azok közül is néhányat kínkeservesen, és persze semmi hasznos nincs bennük.


a 3 említett dvd-cd kitünő állapotban van, alig volt használva.

2013. ápr. 8. 15:20
 4/5 anonim válasza:
ja ha már cd ről instalnál azt írja orpendszer komatibilitás hiba akkor azt feljecsd el nem fog menni csak ha felteszel mellé egy xp t külön de az meg nem tesz jót a gép stabilitásának állítólag.
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát... kár értük... 3 lemezért nem teszek fel még egy op-rendszert.

Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!