Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mappára jelszót...

Hogyan lehet mappára jelszót csinálni? (bőveben lent)

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem ide szoktam engedni tesómat játszani valameik nap egy 5oldalas házidogát kelletbe adnom. Csak a nyomtatásra várt, de testvérem volt olyan ügyeske hogy letörölte az egészet és volt kemény 8órám arra hogy megcsináljak 5oldalt és ki is nyomtasam...

Ezért szeretnék egy mappára jelszótrakni hogy az ilyen fontos dolgokat ne törölje ki, és "biztonságba legyenek".

De bárhova rakom át a mappát minden almapába megtalálja és most már szándékossan törli ki. Tudom testvéri szivatás de most már elég volt hogy folyton csak ujra ujra és ujra irni azt a mit megirtam már.

A segítséget előre köszönöm!



2013. ápr. 9. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
sok lehetőség van a saját mappákat megóvni. Alapból a vezérlőpult - felhasználói fiókok menűpontnál saját magadnak rendszergazdai jogokat adsz a saját fájlok hozzáférésének tiltásával - a tesódnak pedig csinálasz egy vendég felhasználói hozzáférést. Másik megoldás ha a mappád jelszóval Zippeled. Én nem ezeket használom, hanem a mappák titkositására az AxCrypt-et, valamint egy másik: a Wise folder hider program nem egyszerűen titkositja, hanem elrejti a mappákat, vagyis nem is láthatók másnak
2013. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja az AxCrypt neked nem tökéletes, mert a tesód törölni tudja, hiába van titkositva. A Wise folder hiderrel rejtsd el őket!!!
2013. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!