Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Concorde D-230 MSD...

Vettem egy Concorde D-230 MSD Mp3 lejátszót és 16 órát szerettem volna tölteni, Feltettem a gépre 5-kor de este 11-kor véletlen kikapcsoltam, akkor elkezdett villogni (Lemerült aksit jelent), aztán bekapcsoltam a gépet de nem ismerte fel?

Figyelt kérdés
AZ egeret sem tudtam mozgatni, aztán kihúztam meg visszatettem akkor folyamatosan világytott, utána 5 percel kihúztam megint, és áttettem a laptopba, de ott meg anyám lecsukta még aznap este a tetejét, mondta másnap és megint csak vilogott. Én nem értem, ez nagyon hülyén van megcsinálva... Meddig fogja akkor most bírni? Rendesen megformáztam?
2013. ápr. 12. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Pfff. Úristen nem is kapcsol be, visszaviszem, na erről ennyit :)
2013. ápr. 12. 15:36
 2/3 A kérdező kommentje:
De azért kössz hogy fáradtatok válaszolni amúgy :) Ennyit erről is...
2013. ápr. 13. 14:47
 3/3 anonim válasza:

Szia Danielboys

Én is vettem egy ilyen kütyüt, de töltő nélkül be sem tudom kapcsolni...én nem olvastam sehol, hogy 16 órát kellene tölteni ezért amikor már töltöttnek mutatta az aksit akkor szeretem volna bekapcsolni, de se resettel se anélkül nem sikerült.

A tiedének mi lett a vége?

2014. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!