Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes Auna fejegységet...

Érdemes Auna fejegységet vásárolni autóba?

Figyelt kérdés

Érdemes auna fejegységet venni autóba?

2 dines fejegységet szeretnék vásárolni és ezt találtam:

[link]


mivel még soha nem hallottam a márkáról ezért szeretném a véleményét kérni valakinek, hogy megéri-e ilyet venni?

vagy esetleg tudna ajánlani valaki olyat ami nem túl drága és usb, sub-nak kimenet van rajta?


köszönöm előre is!


2013. ápr. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Részemről az ilyen no name márkák felejtősek, a helyedben hanyagolnám. A nem túl drága nagyon relatív, kicsit konkrétabb számok kellenének. Amúgy ha jó hifit akarsz kevés pénzből, kezd a hangfalak cseréjével. A gyári fejegység is jobb minősigü lehet a kocsidban, mert a gyári 2 din- es simán hozzák ezt az árszintet. Sőt még többet is.
2013. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

40 ezer körül gondoltam rászánni. Igen elég jól szól a gyárim is, de csak audio cd-t visz azért kellene olyan amin van usb. Eredetileg ezt néztem:

[link]

2013. ápr. 28. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy simán vállalható darab. És ebben az árban bármelyik nagyobb gyártó termékei is. Szerintem inkább ezt, ( ha már ki is nézted és tetszik is ) mint azt a 18ezres no name xart.
2013. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!