Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek? (

Figyelt kérdés

tegnap reggel még tökéletesen működött a gépem aztán egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és azóta nem jó... bekapcsolom, akkor elketzd betölteni ahogy kellene, de amint megjelenik a képenyőn a felhasználói fiók kiválasztása rögtön újra indítja magát. ezt fgolyamatgosan csinálja, míg gombbal ki nem kapcsolom. néha felvillan vmi kék hátteres hibaüzenet, de annyi időre nem jelenik meg h el tudjam egyáltalán olvasni... segítsetek!! mitől lehet ez? mi baja lehet?

köszi


2009. szept. 27. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami túlmelegszik, mert akkor szokott újraindulni a dolog (pl videókártya), nekem is hasonló bajom volt, akkor a videokártya volt a hibás, állandóan túlmelegedett, mert hibás volt. De a hibaüzenetet el kéne olvasni, hogy mi a helyzet...de ha elviszed egy szervízbe fél nap alatt megnézik Neked
2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vírus!

Operációs rendszer újratelepítése oldhatja meg szerintem a gondot.

2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. szept. 27. 12:51
 4/8 anonim válasza:
igen,ez elégé gyakori eset,én is ezzel nyűglődök,csak nálam az elején azt írja ki hogy cpu is not unworkable pedig kilet cserélve,meg vga ra gyanakodtunk,videokartya,virus,ventilátor túlmelegszik,túl poros,egyik se jött be de most hallotam h talán a bios de az macerás,így hát veszek 100 rugóból egy újat.
2009. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: vszeg Bios hiba, nem macerásabb újraállítani (default beállítások akár), mint venni egy újat. Ha nem megy akkor meg vegyél bele egy új elemet.
2009. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ott írtam hogy vettem bele elemet:@
2009. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol írtad iq harcos? Azt írtad, hogy cpu is unworkable, (pontosabban azt írtad hogy cpu is NOT unworkable, ami tök értelmetlen mert dupla tagadás, ebből is látszik hogy fax vagy) pedig ki lett cserélve, ami azt jelenti h a processzor ki lett cserélve...gyökér
2009. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Memóriahiba is okozhat ilyet. Tapasztaltam már.
2009. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!