Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A shakes and fidget játékban...

A shakes and fidget játékban ha nagyobb szintű vagyok akkor a kazamata kulcsokat hol találom? És ha arra megyek hogy e-mail cím megerősítése azt írja ki h kész. De mégsem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lécci segítség!Ja az első kérdéshez:ha 10-nél töbes szintű vok....

2.kérdéshez:(mert a céhemben nem tudok adományozni, mert folyton azt kéri hogy megerősítsem a címet)...

Egyébként még nem vagyok nagyobb szintű (csak 8-as (nemrég kedtem)) de a tesóm már 12-es,ő is szeretne a kazamata kulcsok keresésére indulni csak azt nem udjuk hogy hogyan!

Egyébként ha vkit érdekel én vagyok Éjfél és az Aranygombák nevezetű céhet vezetem (azt csak tegnap alapítottam(léci még ne támadjatok ))



2013. ápr. 29. 16:30
 1/3 SWATocska válasza:
Először is én már 62-es szintű vagyok, találóan SWATocska a nevem. A kazikulcsokat 10 szintenként kapod és fogadóban a papsasok szokták felajánlani ha megcsinálod a küldit, de ezt oldal kiírja. Az emailt meg próbálgasd nekem azonnal megadta a megerősítést.
2013. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 1. 13:41
 3/3 anonim válasza:
Én most 16-os szintü vagyok. Én 10-es szintnél kaptam meg az elsőt. 8-os még nem hiszem hogy kapsz. De ha a másik 13 szinten még nem kapott akkor fogadózz jó sokat mert én is ott kaptam.
2013. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!