Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell szélessávú interne...

Hogyan kell szélessávú internetet csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig stick netem volt de most beköttettük a t-homos netet. A szerelők össze rakták a modemet meg be is kötötték de programot meg nem telepítettek fel. Aztán halottam, hogy valami új széles sávú netet nekem kell csinálni, de én nem értek ehhez aki tud segítsen. Windows vistám van.

2013. máj. 1. 15:33
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

Annál "szélesebb sáv" nem lesz mint amit bekötöttek.

Ha több gépen is szeretnétek használni az internetet lakáson belül, akkor routert érdemes beszerezni és telepíteni.

Ezzel kialakítható akár vezetékes, vagy vezeték nélküli (WIFI) hálózat is. A WIFI azért praktikus mert netezés közben nem vagy helyhez kötve és akár telefonon is böngészhetsz, ha a készülék alkalmas rá.

2013. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van böngésződ, megnyitod és van neted. Gondolom, be is állították a szerelők a kapcsolatot.
2013. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!