Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb Tablet+Butatelef...

Melyik a jobb Tablet+Butatelefon vagy Okostelefon?

Figyelt kérdés
Kiválasztottam Okostelefonnak egy Samsung Galaxy Ace 2-t, Tabletnek egy WayteQ xTAB 100DCI-t de nem tudom melyiket vegyem meg. Engem a teljesítmény az aksi meg a hordozhatóság érdekel (inkább attól félek hogy el csesződik az aksi). (A Butatelefon (Samsung Champ) akkor is megmarad ha Okostelefont veszek). De nekem ne kezdjetek el más Tableteket meg Okostelefonokat kínálgatni.

2013. máj. 1. 19:04
 1/5 kókuszjoe válasza:
Vegyél egy olcsó butatelefont+1 Tabletet.Lessz 1 telód meg egy tableted egyszerre,olcsón megúszod.
2013. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Butatelefon alapból van. Meg azt elfelejtettem írni hogy a Tablettel is lehet telefonálni :)
2013. máj. 1. 19:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mint azzal a Tablettel amit veszek. :)
2013. máj. 1. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Más tabletet nem írnék amúgy se, mert ez a legjobb ennyi pénzért, telefonból talán írnék jobbat, de mivel szerintem a tablet jobban megéri, ezért nem írok semmit.


Már csak az aksi miatt is megéri a tablet, teljesítménybe is jobb, hordozhatóságba viszont egy telefon jobb, hiszen azt bármikor zsebrerakhatod, egy 10"-es tablethez meg mindenképp kell egy táska is.

2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. De többen is lehet üzenni még,és lenne egy másik kérdésem hogy van-e olyan tablet amibe van GPS?
2013. máj. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!