Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Modell fotózásra canon vagy...

Modell fotózásra canon vagy nikon?

Figyelt kérdés

Sziasztok:!

Nem tudom hogy van e értelme a kérdésemnek de ahányszor látok egy modell fotózást szinte csak canon fènykèpezőt látok ritka a nikon

Mi ennek az oka,ti melyiket ajánlanátok.

Köszi!



2013. máj. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy :) inkább a jó világitáson és a modellen van a hangsuly :)
2013. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.Egyáltalán nem számít (egy bizonyos szint felett pedig végképp nem).
2013. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért látsz több Canont, mert többen használnak Canont. A kérdésnek pedig nincs értelme, modellfotózásnál a márka pláne huszadrangú. A világítás, sminkelés, háttér, stb a fontos.


Olyat vegyél, ami tetszik, mindkét márkának teljes felhozatala van minőségben és árban is.

2013. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , én NIKON d300s-re gondoltam mert eddig igazából analóg gépekkel dolgoztam, és volt közöttük NIKON is.

Mag a d300s jó választás lenn$

2013. máj. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!