Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemények utángyártott APPLE...

Vélemények utángyártott APPLE fülhallgatóról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni új fülhallgatót az iPodomhoz. Néztem eredeti Apple fülhallgatókat és találtam utángyártott Apple fülhallgatókat is, sokkal olcsóbban. Tudom, hogy mivel nem eredeti valamennyivel rosszabb minőségű is lehet, de valakinek van tapasztalata az utángyártott fülhallgatókkal kapcsolatban?

Erre gondoltam: [link]

Vagy esetleg tudna valaki ebben az árkategóriában (4 ezer körül) ajánlani viszonylag jó minőségű fülhallgatót?


2013. máj. 5. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az a baj hogy az eredeti fülhallgató is gyenge. egy 7-8 ezres Pana vagy Sony mérföldekkel jobb. Én is vettem a gyári helyett.
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE! NE! NE!


Ha az eredeti füles minősége mondjuk 10-ből 4-es, akkor ennek kb 2-es.. nem ér ennyit!

2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét hozzászólóval egyetértek.

Eredeti sem nagyszám, #2 nagyjából jól belőtte, 10/4 körül van, viszont az utángyártott inkább csak 10#1.

2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*10/1
2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!