Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítséééget szeretnék kérni....

Segítséééget szeretnék kérni. Vki?! Nem rég hallottam egy zenét de nem tudom mi a címe lent leírom miről szól a klipp/zene!

Figyelt kérdés
Na szóval a klippben egy srác énekel , 2 különböző lányról szól, mindkettőjüket csúfolják és piszkálják. Egyik nap mindketten besokalnak és a könyvükbe elrejtenek egy -egy pengét, az anyjuk ezt megtalálja. A végén meg a fürdőkádba vannak. (ma hallottam a musicmix tv-n olyan fél2kor csak lemaradtam a zene címről..) előre is köszönöm a segítséget, hátha tudja vki:))

2013. máj. 7. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Tudnál még belőle egy kis részletet mondani vagy csak ennyi? Mert úgy emlékszem hogy valamelyik nap ezt a zenét hallgattam....Rock,pop vagy milyen zene?
2013. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!