Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy no name (android) kínai...

Egy no name (android) kínai 7" es tabletre milyen op rendszert rakjak föl?

Figyelt kérdés
Haveromnak csinálom mert az oprendszer ami rajta van nem ismeri az érintő képernyőjét a tabletnek tehát valaki nagyon elba..ta és mondtam hogy megnézem neki.. Pls segítsetek hogy ne kelljen vele sokat tökölnöm :)

2013. máj. 7. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tedd rá, amivel eredetileg adják! Biztos, hogy az oprendszer a ludas és nem az olcsó húsnak ment tönkre a panelja?
2013. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
androidot szoktak, max még lefrissíted.
2013. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy az érintő akkor rakhatsz te rá bármit,akkor se fog.
2013. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na a kérdés kiírása óta sokat olvasgattam és arra jutottam hogy

1.mindenképp az oprendszer a rossz nem a képernyő

2.recovery menübe sehogy nem tudok bejutni pedig sokat segítene egy factory reset illetve egyebek

3. passz hogy hogyan tehetném föl az eredeti op rendszerét mert nem tudom melyik volt eredetileg (haveré a kütyü és ő se tudja sajna)

Bárminemű segítséget szívesen veszek mert android telefonra raktam már újra oprendszereket de ennek se recovery se géppel egy használható kapcsolat... Jut eszembe a géphez ha kell valami driver hogy kapcsolni tudjam rá a tabletet akkor az nagyon nagyon sokat segítene... Thx a tippeket de nem egyszerű... :S

2013. máj. 7. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:

A bizonyíték hogy az oprendszer nem jó---> http://www.youtube.com/watch?v=ETFthBydHU0

3:50 től ajánlom figyelmetekbe

2013. máj. 7. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz így semmi. Te nem értesz hozzá, a Google-t nem tudod használni, a gép is hulladék.

Szívathatod magad, de ha egy csepp eszed is van, visszaadod havernak, hogy vigye el egy veszélyes hulladék megsemmisítőbe és gyűjtsön egy igazi tabletre.

2013. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD jaja igazad lehet de még majd próbálkozok egy két trükkel egyébként nagyon jól tudok google t használni:D
2013. máj. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!