Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van 2db Digi tv beltéri...

Van 2db Digi tv beltéri egységem, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Kb 3éve váltottunk t-home-ra, és akk maradt meg a 2beltéri kártyával együtt. Mit lehetne vele csinálni? Pl meg lehet oldani vele ezt a Mindig tv-t? Vagy felhasználható vamire? Ez a fajta van: auxx.hu/images/hyndai-hss-1165na-digi-tv-s-belteri-0000050866-8-orig.jpg
2013. máj. 8. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rádobni antennára hátha jó lesz vele a mindig tv de így nem tudom, elméletileg ezek a szolgáltatóhoz kötött beltérik nem kompatibilisek máséval. Én ezért bérlem inkább az inviteltől, mert ha szolgáltatót váltok akkor vissza adom nekik, nem megy pocsékba nem fizetek érte csak havi 1000 Ft ot és ennyi. Vagy próbáld eladni a szolgáltatónak szerintem valamennyiért visszaveszik, akár másnak jó lesz, akár bontásra feltudják használni, kitudja, egy próbát megér.
2013. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak dugjam rá egyszerűen a tetőtéri antennát? nem kell semmit beálitani?
2013. máj. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!