Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud egy olyan programot...

Valaki tud egy olyan programot tabletre amivel lehet telefonálni és bármelyik telefon kicseng rajta? (a program google playen legyen de ha nem ott van nem gond)

Figyelt kérdés
Kaptam egy tabletet és rengeteg programot kerestem ami telefonálásra való de a telefonomat próbáltam felhívni és nem mutatott semmit.Lécci segítsen valaki!

2013. máj. 8. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyen telefonálás nincs. A szolgáltatások 99%-ához előre be kell fizetni egy összeget, és azt tudod lebeszélni. Az 1% hátterében valamilyen susmus van.
2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.De az az 1% nagyon rossz háttérhangot ad?Megtudnád adni azt a programot esetleg ha van ingyenes?
2013. máj. 9. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
1%-ot értsd: nem tudok ilyenről, ami nem azt jelenti, hogy nincs, de nagyon nem jellemző. Ha van is ilyen szolgáltatás, nem biztos, hogy holnap v. két hét múlva is lesz.
2013. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem.
2013. máj. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!