Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes olcsón laptopot venni...

Érdemes olcsón laptopot venni (max 60000Ft) ha továbbtanulásom miatt szeretném?

Figyelt kérdés

Itthon jó kis erőgépem van és nem tudom hogy ezt el lehet vinni a koliba illetve érdemes? Vagy laptopot vegyek?? Nincs rá nagyon pénzem... Olyan max 60000Ft

Pécsre megyek ha felvesznek persze építőmérnöknek...

Ha jól tudom ott autocad-et is fogunk tanulni amihez elkell a 3-4 gb ram meg játszani se lenne rossz ha tudnék gépen...



2013. máj. 8. 22:53
 1/6 Silber válasza:
Ha nem mászkálsz gyakran, akkor simán elviheted az asztali számítógéped a kollégiumba. Amennyiben CAD-del kell dolgoznod, úgy erősen ajánlott is.
2013. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes vennem laptopot se?
2013. máj. 9. 00:15
 3/6 Silber válasza:
Így nem. Ha van egy erős asztali géped, nincs értelme.
2013. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 60 ezres laptop összecsinálja magát az AuotCAD alatt. Vidd fel a PC-t, vagy vegyél egy normális hordozható gépet.
2013. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi értelme a laptopnak 200000Ft alatt? :D Tulajdonképpen akkor olyan mint egy hordozható "írógép" mert semmi egyebet nem lehet vele csinálni... Telefonon kényelmesen netezgetek, torrentezek, filmezek tehát azért nem kell laptop...
2013. máj. 9. 09:16
 6/6 Lelouche viBritannia válasza:
Azért a CAD egy kicsit megterhelőbb a gépnek, pláne mondjuk egy 3D-s tervezés. Ne hasonlítsd egy átlag felhasználáshoz, bár az én véleményem az, hogy az utóbbihoz is kevés lenne egy 60 ezres laptop.
2013. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!