Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy számítógépről...

Hogyan lehet egy számítógépről több Facebook felhasználói fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
mert mindig azt írja ki, hogy "verify your indentity", stb... esetleg egy mód, ahogyan több fiókot lehet létrehozni? A sütik törlését már próbáltam, de nem segített, csak annyiban, hogy több fiókot tudok használni és nem törli az oldal... itt ( http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako.. azt írták, hogy végtelen számú profilt is, de hogyan?

2013. máj. 12. 22:09
 1/7 anonim válasza:

Ezt nem értem.

www.facebook.com és regisztrálsz

Tuti, hogy nem az a gond, hogy ugyanazzal az email címmel próbálod?:)

2013. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi fiókot hozol létre, amennyit csak akarsz, az a lényeg, hogy egyszerre csak egy lehet nyitva, és mindegyiknek más legyen az email-címe. A jelszavak természetesen lehetnek ugyanazok.
2013. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
több is meg lehet nyitva, csak más-más böngészőben
2013. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De törlöm a sütiket, más e-mail-lal regisztrálok, akkor mi lehet a probléma?
2013. máj. 12. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A sütiken kívül törölj minden más előzményt is.
2013. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan kipróbáltam, mindenféle varázslás nélkül regisztráltam egy új fiókot egy kamu emailcímre. Valamit te bénázol el, nem kell ennek nagy feneket keríteni.
2013. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lajos54 ***** válasza:

Tényleg valahol nálad lehet hiba, mert az otthoni gépen van, hogy egyszerre meg van nyitva 2, de néha három Facebook fiók is (attól függően, hányan vagyunk otthon).

Sőt, most kipróbáltam: ugyanabból a böngészőből, természetesen két külön oldalon be tudok jelentkezni az enyémmel is, meg a feleségemével is.

2013. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!