Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az interneten nem íródik le...

Az interneten nem íródik le pár betű, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Word-ben kipróbáltam, mindegyik működik. Konkrétan 3 betűről beszélek, + az "Alt+Sift" gombok sem reagálnak- de mindezt kizárólag az interneten, mert mint említettem, Wordben tökéletesen működik. Itt a GYIK-en, meg FB-n, Google, stb pedig nem akar. Gondolom akkor a netben keresendő a gond, de mi? És mit tegyek ellene?

Előre is köszönöm!


2013. máj. 13. 10:37
 1/10 A kérdező kommentje:

meg, mint kipróbáltam, banki bejelentkező kódok esetében is működik. akkor a Google meg ezek miért nem akarja elfogadni?

nem olyan szörnyű dolog, de elég irritáló, mert egyrészt teljesen át kell fogalmaznom a mondataimat, másrészt meg némely esetben mégis muszáj lenne azokat a bizonyos betűket leírni, és elég idiótán jön ki így a mondandóm nélkülük...

2013. máj. 13. 10:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Mégis melyik betűkről van szó?

Nincs olyan plugin, ami ezekre a gombokra reagál?

2013. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antimod ***** válasza:

Talán böngészőprobléma. Rövid távon áthidaló megoldás lehet, hogy másolod és beszúrod azokat a betűket, Ctrl C és V, de ez nyilván nem megoldás.

Milyen böngészőt használsz (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Safari stb.)?

2013. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom neked ezeket a betűket leírni, tudod, nem jeleníti meg :D

De nem tudom, azt se tudom, mi az a plugin..

Betűk: agy-an-eled stb, sak-sinál-serél, ogy-anem-iszen-olnap stb első betűi.

És ez tegnap jelentkezett, miután letakarítottam a gépem, először gondoltam, talán belefolyt a zsepiről némi lé, és majd kiszárad, mert előfordult már ilyen, de most nem értem, miért működik egyes esetekben, máskor meg miért nem. jelszó-kód esetében működik, semmikor máskor meg nem akar. nem értem, miért szelektál...

2013. máj. 13. 10:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Crome-mal szórakozgatok mostanság (látod, ez idegesítő, ezerszer könnyebben elmondanám én az egészet, de nem lesz értelmes a mondatom... -_- )
2013. máj. 13. 10:55
 6/10 A kérdező kommentje:
A Firefox-on meg most próbáltam, ott SEMMILYEN betű nem íródik le. Ott még a Google-t se tudom beírni.
2013. máj. 13. 11:05
 7/10 A kérdező kommentje:
nagybetűként meg mindent leír.. Ha a SHIFT-tel társítom, leírja a H,C,V betűimet is, Csak kiCsiként nem... komolyan, ilyenkor mi leHet a bibi???
2013. máj. 13. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:

A nyelvi eszköztárt nem állítottad át más nyelvre?

(eléred a tálca jobb oldalán, vagy Vezérlőpult>Terület és nyelv>Billentyűzet és nyelv)

2013. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes probléma. Szerintem nézesd meg egy szakival! Az is lehet, hogy valami gagyi vírust szedtél össze. A pluginos dolgot az FF viselkedése valamelyes megcáfolta.
2013. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Karakterkészlet-hiányoknál használom néha a sufni módszert, hogy megnyitom a Word-öt, ott beírom a kívánt karaktert és copy-paste a böngészőbe.

Persze ez eléggé tüneti kezelés. :)

2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!