Autó rádió hiba?

Figyelt kérdés
adott egy golf 2 1.6d. vettem bele egy új antennát mert úgy vásároltam annó az autót hogy le volt törve... szóval vettem bele egy új antennát és a rádió recsegett. gondoltam, nem jó az antenna ezért vettem egy újabbat de az ugyanolyan rosszul szólt. erre gondoltam hogy a gyári sárvédőn való elhelyezés nem jó ezért felfúrtam a tetőre, hát mit ad isten ott sem lett jobb. annyi az észrevételem még hogy álló helyben mikor lazítottam fel az antenna csavarját a tetőn akkor egyre erősödött a jel, de ugye úgy nem hagyhatom mert leesik az antenna valamint ha kivettem a műszerfalból a magnót tisztán szólt. már nem tudom mit kezdjek vele. ötlete vagy tapasztalata valakinek?
2013. máj. 13. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs test az antennának.
2013. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! De ezt a problémát hogy tudom orvosolni, tehát hogy testeljem le az antennát?
2013. máj. 14. 14:21
 3/3 msebi06 ***** válasza:
Ahova teszed jól csiszold föl, nem tudom milyen az antennád, egy sima boltban vásárolt általában úgy van, hogy recés az alja és az érintkezik a kocsival.
2013. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!