Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tablet jobb? Prestigio...

Melyik tablet jobb? Prestigio multipad 2 vagy navon raptor?

Figyelt kérdés

Eddigiek alapján:

Wayteq 70dci és concord speed tabletek: jónak jó, de csak 7"-os és iszonyú kicsi az akksija (3000mAh körül)35000FT

Prestigio multiad pro duo: 8", jó akksi (4700mAh) de nemtúl szép a kijelző betekintési szöge, 39000FT

Navon raptor: 8", 6000mAh-os akksi, szép képernyő, a belső adatok kb. egyeznek a prestigioval. hátránya: nincs support, se frissítés. 39000FT

Prestigio multipad 2: nagyjából megegyezik belsőre a másik prestigioval, csak gyönyörű ips kijelzője van, viszont csak 4200mAh-os akksija, fehér<3<3<3 45000FT

Igazából hosszú utazásokhoz kellene, nem biztos, hogy minden este töltögetni tudnám :S facebook, tumblr, instagram, twitter, filmnézés-sorozatnézés, pdf olvasgatás, zenehallgatás, esetleges alapvető alkalmazások és játékok (angrybirds, stb.) innentől sokat fogok utazni, és nem szivesen horcolom magammal a nagy fém asztaligépem. maximum 40-45ezer ftot szánnék rá, inkább 40-et. Lényeg, hogy sz*rt de olcsót nem akarok venni, 20 éves csaj vagyok, sokat számít az is, hogy szép legyen. ezért tetszik a prestigio multipad2, mert fehér üveg elől, hátul meg fém. sürgős lenne!!!



2013. máj. 14. 12:14
 1/3 tibtib válasza:
Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 szerintem megbízhatóbb, nem véletlenül van 2 év garancia hozzá. + bónusz bőrtok, amit külön meg kellene venned a másik típushoz.
2013. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Prestigio-hoz még nem volt szerencsém.1 hete vettem egy Goclever IPS 8"-os tab-ot a "nagy" áruházba de amikor kibontottam ithon azt hittem felrobbanok.Félig le volt jőve a hátlapja meg olyan görbe volt az egész tab, hogy feszült benne az LCD. Vittem is gyors vissza.Az árából vettem egy NAVON RAPTOR 7"-ost persze azt már inkább az euronics-ban. Ez nagyon király! Nem gondoltam volna,Fém ház, stabil, Szép képe van gyors stabil a rendszer is!4 nap alatt nem volt se fagyás se újraindulás, minden alkalmazást visz hiba nélül.Skype videóhívás elsőre működött ami a kínai tab-oknál ritka. Nagyon ajánlom!
2013. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Navon DPS IQ 8 tabletem van.
2015. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!