Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Android TABLET-re...

Szegedi_Lezli kérdése:

Hogyan lehet Android TABLET-re ékezetes betűket beállítani? Maga a tablet nyelve magyar, viszont sem a tok billentyűzete, sem a virtuális billentyűzet nem tud ékezetes betűket produkálni. Van valakinek használható megoldása?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd hosszan a kezed a betűn.
2013. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy az #1 írta. Nyomd hosszan a rövid magánhangzót, majd a megjelenő kis táblázatban csúsztasd az ujjad a választandó karakterre!
2013. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Ez a virtuális billentyűzetnél tényleg megoldja a problémát. De hogyan lehetséges ugyanez a külső billentyűzeten? (Van a tablethez egy billentyűzetes tok, és azon a hosszabb billentyű-lenyomás csak betűismétlést eredményez...)

2013. máj. 20. 08:50
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Mi lenne, hogyha végre elolvasdnád a kézikönyvét amit adtak hozzá??!!
2013. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
12%
Azt minek olvassa el, nagyon hosszú, semmi értelme az egésznek meg amúgy se az van benne amit ő akar. A helyedben kérdező én se olvasnám el, sokkal egyszerűbb itt megkérdezni valakitől.
2013. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az engem is érdekelne, hogy a külső billentyűzeten hogyan lehet ékezetet írni. És a fentebbi válaszra reagálva: már átnyálaztam a használati utasítást is, de ott nem írja.
2013. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nfrici77 válasza:

Hátha segít valakinek... valahol erre az esetre az Anysoft Keyboard progit ajánlották. Nekem nem jött be, sehogy sem sikerült ékezetet előcsalogatnom vele.

Viszont a 220volt.hu ahol vettem a billentyűzetem utólag segített:



"Németh Ferenc

augusztus 22., 17:23

Tisztelt 220volt! Most a héten, 18-án vettem egy Blue Line USB-s tokos magyar tablet billentyűzetet a WEST END-ben lévő üzletben (gyári szám: u5714034). Tanácsot kérnék a beállításhoz. Nem működnek a magyar ékezetes betűk sehogy sem. Valami segédprogramhoz kell folyamodni lehet, de a fórumokon ajánlott AnySoft Keyboard-al sem sikerült életre keltenem az ékezeteket... Sógoromnak is van egy teljesen más tabletje, szintén kapott egy billentyűzetet (máshonnan) az sem kezeli az ékezeteket... Ötlet?

1TetszikTetszik ·

Németh Ferenc



220volt Kedves Ferenc!

Az External Keyboard Helper programot ajánljuk amennyiben készüléke nem támogatja alapból az ékezeteket.

Üdvözlettel: a 220volt.hu csapata

Mégsem tetszik · Válasz · 1 · augusztus 26., 13:44


Németh Ferenc Köszönöm, sikerült! Letöltöttem az ingyenes demo verziót, de a beállítésokkal is kellett szórakozni egy keveset. Remélem ha kihúzom töltésmiatt, aztán is jó lesz.

Tetszik · augusztus 26., 19:59


Németh Ferenc Kikapcsolás, kihúzás és bedugás után is tökéletes. Tehát ez egy valóban működő megoldás. Habár nem tudom a demo verzió itt miben nyilvánul meg, minden működik úgy tűnik."

2014. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"External Keyboard Helper programot ajánljuk amennyiben készüléke nem támogatja alapból az ékezeteket..."

Szia!

Szeretnék tőled segítséget kérni.

Ugyan ott vettem a billentyűzetet, de nem akar működni a "@" tudnál nekem segíteni, hogy mit állítsak be rajta?

Köszönöm.

Geri

2015. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csukabazsi válasza:
Az én problémám is megegyezik az utolsó hozzászólóval. Van rá valami megoldás? Az external keyboard helper programot már letöltöttem, de így sem működik. Ha lehet a beállításokról egy képet linkeljen valaki.
2015. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!