Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fejhallgató/f...

Melyik a legjobb fejhallgató/fülhallgató 20. 000 forint alatt?

Figyelt kérdés
gondolkoztam fake beats-ben is, de szerintem az suttyóság...csak azért venni egy szar fülhallgatót mit tudom én 10.000 forintért mert beats, miközben ennyi pénzért lehetne jobbat is kapni.Szóval azt kérném, hogy ha valaki jártas abban, hogy mi a legjobban szóló fül/fej-hallgató ilyen árkat.-ban, az leírná?!
2013. máj. 20. 09:30
 1/3 anonim válasza:
sennheiser
2013. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Fake Beats hulladék

2. Igazi Beats hulladék

3. Sennheiser 20 ezer alatt hulladék (na jó nem hulladék, de még a top20-ban sincs benne)


Legjobb fülhallgatók ebben az árkategóriában:

- Klipsch S4

- Vsonic GR06

- Soundmagic PL50


Legjobb fejhallgatók:

- Audio Technica ATH-M30

- Creative Aurvana Live

- Beyerdynamic DT235

- AKG K512 MKII

2013. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az AKG tényleg jó kedves második, de érdekes módon azt mindig kihagyjátok, az ilyen külföldi márka ajánlásból (mint ahogy te is) , hogy ezeket itthon sehol se kapni, aztán rendeld meg külföldön és várj rá 2-3 hetet mire megérkezik.
2013. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!