Mit tud egy iPad?

Figyelt kérdés
E-book olvasót akartam venni, de egyik ismerősöm mondta, hogy akkor már érdemesebb iPadot, mert azon is tudok olvasni, csak az még több mindent is tud. Pontosan mi az a több minden? :) Oké, gondolom, játékok, internet stb. Ne nézzetek hülyének, eddig soha nem foglalkoztam ilyen kütyükkel, nem volt rá szükségem, de most sokat kell olvasnom és az a telefonom kicsi képernyőjén nagyon kényelmetlen.
2013. máj. 21. 14:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ha csak olvasnál rajta, akkor nem érdemes megvenni, mert ahhoz kissé húzós az ára.DE én ajánlom attól függetlenül, stabil, vékony és nagyon szép. Ha az olvasás különösen fontos, mint mondtad, akkor érdemes 3. vagy 4. generációsat venni, mert az már Retina kijelzős, és sokkal szebb.

Az iPad előnyei, tudása:

-Nagyon jó kamerája van, 5mp-es, de jobb képet készít vaku nélkül, mint a 1,5 éves Sony fényképezőgépem

-Gyors

-akár éjszaka is tudsz olvasni rajta, úgy hogy kevésbé káros, mert van rajta egy Invert Colors funkció

-A hangszórója nagyon jó, és maximum hangereje nagyon nagy

-Nagyon sok alkalmazás van rá az App Storeban,sok hasznos ingyenes, de van olyan is ami pénzes, de megéri az árát

-Nem akad, mint az androidok

-iTunessal gépről letöltött zenét /sőt talán filmet is rakhatsz rá, de más formátumút, nem olyat amilyen a tv-hez kell

Könnyen hordozható, sőt ha veszel rá tokot akkor nem is karcolódik

Remélem segítettem:)

2013. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! 2. generációsat találtam olyat, ami árban megfelelne, ez mennyivel rosszabb, mint az újabbak?

Ja és még annyit, hogy ahogy ezeket olvastam, nekem az jött le, hogy akár netbook helyett is jó egy ilyen készülék, tehát megy rajta pl. skype, szövegszerkesztő, esetleg valamilyen rajzoló program, stb. Nekem ilyenekre lenne szükségem.

2013. máj. 21. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 jól leírta, de ha neki a 1,5 éves fényképezőgépénél jobb képet csinál az iPad, akkor nagyon rossz fényképezőgépet vehetett, mert igazából egy 5-10 éves digitális fényképezőgép is jobb, mint amiket tabletekbe/telefonokba raknak.


iPad 2-nek a kijelzője nem a legjobb, alacsony a felbontás, illetve hardveresen sem egy erőgép, de azért még minden elindul rajta, nem akad.

Egy netbook-ot simán ki tud váltani, egy notebook-ot azért nem biztos.

2013. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Notebookra nincs szükségem :) Köszönöm a választ! Akkor iPad 3-ban érdemes ezek szerint gondolkodnom. Még annyi kérdésem maradt, hogy hány gigásat érdemes néznem? A 16-os elég, vagy annál legyen nagyobb? Ami van benne alapból, az még memóriakártyával bővíthető? Külső adathordozókat, pendrive-ot stb. valahogy lehet hozzá csatlakoztatni?
2013. máj. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!