Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS Aksis elem töltése?

SOS Aksis elem töltése?

Figyelt kérdés
elvileg 28 óra alatt tölti fel a 2500mAh aksis elemet. még csak 3órája tölti. tdom ha kiveszem igy tönkre mehet , de igy mennyi idegi birná ? :D türelmetlen vagyok és fotozni akarok...

2013. máj. 21. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor aksi, vagy elem? És milyen tipus?
2013. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet 3 óra után kikapkodni őket a töltőből. Teljesen fel kell töltened minden alkalommal. És lehetőleg mindig ki kell sütni, vagyis lemeríteni.


Aztán meg majd jönnek a "1 hónapja vettem akkukat, feltöltöttem, és csak 10 képet csinált vele a gép" kérdések

:)

2013. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen le van meritve mert megvettem az aksit, jólvan basszus azért hivom aksis elemnek mert úgy néz ki mint egy elem, de igen ez aksi, csak nem értek hozzá, csaj vagyok na :D na szóval megvettem két napig fényképeztem vele megállás nélkül és lemerült teljesen felraktam tölteni de 28óráig akkor le se veszem :D
2013. máj. 21. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdés. Ha direkt a gépedben töltöd (és ott cseéltél aksit), akkor vegyél egy külön töttőt, amely pár óra alatt feltölti. Azért kérdeztem, milyen pontosan a vett aksid, mert nem lehet minden fajtát egyformán tölteni. A 28 óra kicsit sok.
2013. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a töltőt, ami 28 óra alatt tölti fel, felejsd el, ipari hulladék. Néhány töltési ciklus alatt rendesen el fognak lustulni a NiMH akkuk. Automatikus töltő kell, ami legalább c/10-el tölt (minőségi akkuknál gond nélkül el lehet menni c/2-ig), a töltés végén pedig lekapcsol. Lehetőleg legyen kisütő funkciója, hogy az akkuid hosszú ideig jó egészségnek örvendjenek.
2013. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát 28óráig töltötte, nem kapcsolt ki. És birta kab 1óráig a fényképezőgépben, tényleg elég szar lehet ez a töltő, na mindegy.
2013. máj. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!