Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kindle-n vagy más e-bookon...

Kindle-n vagy más e-bookon lehet olvasni olyan könyvet ami a gépemen van, én töltöttem le?

Figyelt kérdés

Ha én letöltök a netről ingyen egy könyvet, mondjuk pdf formátumban akkor azt rá tudom tenni az e-bookra?

Melyikre lehet, melyikre nem?

Melyiket érdemes megvenni?



2013. máj. 22. 15:53
 1/4 hunbula válasza:
Kindle-nek van egy emailcíme, amire ha elküldöd a dokumentumot, átkonvertálja az olvasóra megfelelő formátumba (ha van internetelérése az olvasónak persze.) Annyi hogy pdf-nél be kell írni az email tárgyába, hogy convert.
2013. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De simán áthúzod USB-n, és PDF-ként is olvassa. Bár úgy kényelmetlenebb.
2013. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vannak olyan programok is amikkel lehet konvertálni? Azzal is működik?

Más e-bookoknál is ugyanezt kell csinálni?

Melyik a legjobb?

2013. máj. 25. 18:46
 4/4 anonim válasza:

Gyakorlatilag bármelyik olvasóval szinte bármilyen formátumot el tudsz olvasni, amit meg nem az convertálod kb. 1 perc. A kindle-nek van olyan szolgáltatása, hogy e-mailben elküldöd a regisztrált email címedre és ő a legjobb formátumban (amit ő kezel) visszaküldi az olvasódra, amit akkor kapsz meg, ha Wifi közelben vagy (ha úgy is küldöd k. 2-3 perc múlva jön vissza). Tökéletes, én így csinálom. Amennyiben nem így akarod, akkor a számítópéphez csatlakoztatod az olvasót és egyszerűen átmásolod rá a könyveket, csak ekkor nem biztos, hogy mind tökéletes minőségű lesz.

Nekm Kindle Paperwhite van, nagyon meg vagyok vele elégedve, ha neked nem kell, hogy eset is tudj lekapcsolt villanynál is olvasni, akkor vedd az olcsóbb Kindle 5-öt.

A többi olvasó is lehet jó, de én ezt a kettőt ismerem közelebbről, szerintem nagyon jók!

2013. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!