Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem látom az adataimat...

Miért nem látom az adataimat az adathordozón?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy vírusos lett az USB-m ezért egy fájl sem volt látható rajta. Megtisztítottam, már nem vírusos viszont így sem látszik semmi. Az Intézőben látszik, hogy nem üres, és amikor lefuttatom rajta a vírusirtót akkor is mutatja hogy milyen fájlokat vizsgál de az Intézőben én ezek közül egyet sem látok. Hogyan tudhatnám ezeket visszahozni, mert nagyon fontos adatok vannak közöttük. Esetleg van erre valami program? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2013. máj. 24. 15:24
 1/6 logs válasza:
elsőre próbáld meg beállítani, hogy lásd a rejtett és rendszerfájlokat. ha azok között ott van, amit keresel, akkor jó, ha nincs, akkor nem valószínű hogy magad vissza tudod hozni
2013. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs rejtve semmi. Találtam egy pár programot ami helyreállítja őket de aztán nem engedi megnyitani
2013. máj. 24. 16:26
 3/6 logs válasza:
ha az antivírusod vizsgálja, akkor ott kell, hogy legyenek. Egyébként lehet, hogy azért nem engedi, mert vírusosak. Ha az antivírusod nem tudja megtisztítani őket, csak törölni vagy karanténba tenni, akkor gáz, esetleg próbáld más antivírussal.
2013. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
töröltem azokat amiket behelyezett a karanténba egyéb semmi vírus nincs rajta s mégse látszik semmi
2013. máj. 24. 16:55
 5/6 logs válasza:
akkor passz, sry
2013. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor szerintem vagy le formázod, vagy pasz. de ha van rolla másolat rola akkor formázad. de formázásal le fogol mindent törölni az adathordozódról.
2013. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!