Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám letakarítani a...

Hogyan tudnám letakarítani a videokártyára rászáradt bort? Kényes felületen van, "kaparni" nem lehet.

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:14
 1/5 Boda Gergő ***** válasza:

Szia, bár nem tudom, hogy hogyan lehet boros egy videókártya, de csináld ezt: szereld ki a kártyát majd mosd le csap alatt hideg, vagy langyos vízben. Hagyd száradni 2-3 napot, de ne segítsd a folyamatot hajszárítóval vagy egyéb eszközzel!


Nyugodtan csinálhatod így, számítógép szervizem van, ha nagyon poros a gép belseje mi is szoktuk így tisztítani a kártyákat. A lényege az, míg nedves a kártya nehogy vissza rakd, több kárt okoz mint hasznot!

2013. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boda Gergő ***** válasza:
Újra én: a trükk működik billentyűzetbe folyt trutyival is!
2013. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, vizes fülpiszkával sikerült leszedni, már csak szárad. Vmikor kiborult egy pohár bor a gép mellett és a felső ventibe is került az meg szétcsapta. Így került rá a bor. Nem vészes mennyiség, csak kényes helyen. Még egyszer köszi
2013. máj. 25. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért inkább desztillált vizet javasolnék, de alapvetően tényleg mosni kell. Kaparni nem szabad, egy finom törlőkendővel viszont szerintem - nagyon óvatosan - rásegíthetsz.


De majd jön megint a szaki, és megmondja :)

2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alkoholos fültisztító pálcával szedném le. Gyorsan megvan, az alkohol is gyorsan elpárolog. Denszesz, vagy ha tudsz beszerezni tiszta etanolt.



(Egyébként nem vagyok ellensége annak sem, hogy vízzel mosd le, poroltam ki már CRT tv-t is slaggal, nem lett baja. Ilyenkor a titok, hogy hagyni kell száradni. De a legjobb megoldás az alkohol.)

2013. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!