Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan érveljek? Miért éri...

Nes. kérdése:

Hogyan érveljek? Miért éri meg igazán?

Figyelt kérdés

Konfirmálásra kaptam egy bizonyos összeget, amiből többek között szeretnék venni egy Samsung Galaxy S3-at.

Anya szerződésének meghosszabbításával jön rá némi kedvezmény de anyuék szerint igy sem éri meg igazából.


Hogy tudnám bebizonyítani nekik, hogy tényleg megéri ennyi pénzt kiadni érte?Ti mit mondanátok?



#érvelés #Samsung galaxy 3III
2013. máj. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Igazuk van. Nem éri meg újonnan egyik felsőkategóriás teló sem.
2013. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Igazuk van. :)
2013. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak használtan. Ne terheld le a szüleidet. Vagy vegyél vissza az igényedből.
2013. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
Van hasonló tudású telefon olcsóbban is. Pl Lg 4X HD.
2013. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok használtat se venni meg másfélet sem, és a saját pénzemet költöm és meg is tudnám győzni őket, csak annyi kell hogy elmagyarázzam, hogy miért is lenne jó.
2013. máj. 26. 13:01
 6/8 dirtboy ***** válasza:

ha a szüleidnek kell fizetünk akkor nem éri meg,én is csak azért adtam ki 120+ezret egy telóért mert magam keresetem meg rá a pénzt és gondoltam megérdemlem.

szülőktől ilyet kérni nem kis dolog,meg hát az már megint csak baj hogy nem tudod magadtól megindokolni hogy miért kell neked egy s3as.

ez azt jelenti hogy igazából nem is kell,nincs is szükséged ilyenre,simán jó lenne neked egy olcsóbb készülék is.

nyáron vállalj valami munkát amivel keresel egy kis pénzt,dobd hozzá a teló vételhez úgy talán bele mennek majd a szüleid hogy s3asod legyen.

2013. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Anya fontos ez a telefon, hogy tudjak vele menősködni, bár a telefon képességeinek a felét nem használom ki."


Ha a te pénzed akkor tényleg nem tudom mit erősködnek, végül is úgy vered el ahogy akarod...

2013. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Inkább olyanok írjanak, akiknek ilyen van? Megérte e?Szeretik e?


amugy meg én fizetek ki de anyuék engedéje nélkül nem megy..ez van ezt ne részletezzük

2013. máj. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!