Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy Ipadra nem unnék rá egy...

Egy Ipadra nem unnék rá egy idő után?

Figyelt kérdés
Ipad 4 16 gb fekete, wifi
2013. máj. 26. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Rá fogsz, de akkor majd veszel egy Ipad 5-öst és újra teljes lesz az életed......
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez nem így működik, nem tetszenek az apple termékek, csak az ipad, szóval nem vagyok olyan mint az applefanok, kéne egy olcsó tablet, ami még jó is, és nem androidos.
2013. máj. 26. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam még egy mondatban azt, hogy Apple és olcsó.

Figyelj ez csak egy eszköz, amivel hozzáférsz az internethez, médiafájlokat játszhatsz le vele, szóval nem valószínű, hogy az egész internetet megunnád. Maga az eszköz meg önmagában csak egy vágódeszka.

2013. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval egy Windows 8-as tablettel jobban járnék? Csak a baj, hogy a legolcsóbb drágább mint az ipad...
2013. máj. 26. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Win 8-as tablettel nem járnál jobban. Nem rosszak, hisz atomerőművek a legerősebb Androidos tabokhoz is képest, hisz nem ARM architektúrára épülnek, de ez miatt aktív hűtést igényelnek. Ez két dolgot jelent: hangos a hűtés, ami egy tabletnél már kizáró ok, és nagyon vastagok illetve nehezek is így a Win8-as tabletek.


iPad-re szerintem nagyon könnyen rá lehet unni, meg az összes iOS-es készülékre, hisz az első pillanattól kezdve amíg működik addig ugyanúgy fog kinézni, esetleg egy hátteret lecserélhetsz, és akkor örülj. Ez miatt valamilyen jó Androidos tablet kéne neked.

2013. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!