Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Sennheiser jó márkának számít?

A Sennheiser jó márkának számít?

Figyelt kérdés
Fülhallgatót vennék, hosszabb távra, így gondoltam kicsit drágább árkategóriában nézek körül. Kinéztem magamnak a Sennheiser CX 300 II-t, igazából kicsit drágább is, mint amennyit rá akartam költeni. Nem ismerem nagyon ezt a márkát, nem sokat hallottam róla, viszont elég drága. Olyan jó is?

2013. máj. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kib*szott jó. Én vettem egy skullcandy fülhallgatót februárban és elromlott magától , edigitalhoz visszavittem levásároltam az árát (sennheiser cx 150) .

Hát a sennheiser eddig a legjobban szóló fülhallgató , ami volt nekem. ez 6ezer, a cx 300 meg 10k körül van, szóval alap, hogy akkor a még brutálabb

2013. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jelenleg CX 200 II-t használok, ez az első Sennheiser fülesem és eddig meg vagyok vele elégedve
2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...de már csak írásban tudok kommunikálni...
2013. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!